Poznaj nasz zespół:

ortodonta wejherowo

Lek. dent. 
Michalina Korzenecka

specjalista ortodoncji

Ukończyła studia medyczne w Gdańsku z wyróżnieniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Od roku 2012 zajmuje się jedynie leczeniem ortodontycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). W roku 2022 zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu ortodoncji. W Gabinecie „Perła” zajmuje się leczeniem aparatami stałymi i nakładkami ortodontycznymi. Leczy pacjentów dorosłych i młodzież 🙂 Lol XD

Godziny przyjęć:
Wtorek: godz. 9.00 – 19.00
Czwartek: godz. 9.00 – 19.00
Piątek: godz. 9.00 – 11.00 

ortodonta wejherowo

Lek. dent.

Karolina Szlagowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się profilaktyką ortodontyczną. Prowadzi terapię aparatami zdejmowanymi u dzieci. Ma wesołe usposobienie. Nawiązuje świetny kontakt z dziećmi.

Godziny przyjęć:
Środa: godz. 11.00 – 14.00
lub
Środa: godz. 14.00 – 17.00

ortodonta rumia reda wejherowo

Lek. dent.

Małgorzata Iwaniuk

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje kwalifikacje zawodowe nieustannie rozwija poprzez uczestnictwo w licznych sympozjach, szkoleniach i warsztatach praktycznych z ortodoncji. Cechuje ją dokładność i empatia, a jej priorytetami są komfort i zadowolenie Pacjenta.

Zawsze stara się stworzyć przyjazną i bezstresową atmosferę.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Godziny przyjęć:
Poniedziałek: godz. 14.00 – 17.00

ortodonta wejherowo

Ewa Matczak

Higienistka stomatologiczna

W roku 2014 ukończyła Gdańskie Studium Higienistki Stomatologicznej. Profesjonalnie asystuje przy wielu zabiegach, udziela fachowych porad i dodaje otuchy najmłodszym pacjentom. Wykonuje zabiegi higienizacji u pacjentów leczonych ortodontycznie.

ortodonta wejherowo

Magdalena Gniech

Higienistka stomatologiczna

 

Ukończyła kierunek Higienistka Stomatologiczna w Szkole Policealnej im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie. Jest bardzo komunikatywna i charyzmatyczna. Wykonuje zabiegi higienizacji u pacjentów leczonych ortodontycznie.